logo

O nas

Biuro Rachunkowe rozpoczęło swoją działalność 1 czerwca 2014 roku. Jednak nasze doświadczenia zawodowe w oferowanych przez nas obszarach zdobywaliśmy o wiele dłużej.

W latach 1998 - 2014, przez niespełna 16 lat pracy etatowej, nabywałem niezbędne umiejętności, wiedzę oraz doświadczenie w zakresie obsługi księgowej, podatkowej i kadrowej, pracując jako księgowy, w renomowanych Kancelariach Podatkowych, o ugruntowanej pozycji na rynku.

W 2015 roku zostałem przyjęty w szeregi Stowarzyszenia Księgowych w Polsce. Stałem się członkiem zwyczajnym oraz sygnatariuszem Kodeksu zawodowej etyki w rachunkowości (nr w rejestrze członków 27-0498).

Wieloletnia współpraca z Agentami Ubezpieczeniowymi będącymi w swojej branży liderami na rynku oraz pośrednikami finansowymi pozwala na wypełnienie dwóch pozostałych obszarów działalności.

Przez lata zdobywana wiedza, umiejętności, a co najważniejsze doświadczenie, umożliwia wybranie rozwiązań oraz z szerokiej palety oferowanych produktów te, które w optymalny sposób zapewnią Państwu kompleksową i dopasowaną do indywidualnych potrzeb obsługę. Właściwy dobór produktów ubezpieczeniowych i finansowych oraz odpowiednie wprowadzanie rozwiązań na gruncie księgowości, kadr i podatków, poprzez optymalizację zobowiązań pozwoli Państwu pewniej i spokojniej zająć się własną dziedziną życia zawodowego i prywatnego.


Sylwester Wieczorek

Właściciel

Copyright by Optimo Modo Powered by LekkiCMS

Biuro polecane przez iKsiegowosc24